KONST / Litografier / Färglitografi 14632007
nr 1463 2007
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Figurkomposition. Signerad, numrerad 82/235. Färglitografi, bildmått: 46x34 cm. Bladets mått: 64x47 cm, oramat löst blad med passepartout
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:06:55
500 kr
600 kr
25 apr
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg